Przejdź do treści

Funkcje Bramy GHOST GATE

CHOWANA BRAMA

System Ghost Gate to innowacyjne rozwiązanie, którego podstawową cechą jest brama chowana w ziemi. Dzięki takiemu rozwiązaniu bramę można montować w przestrzeniach gdzie nie mamy miejsca na zastosowanie tradycyjnych bram przesuwnych. Bramę można łączyć z ogrodzeniem palisadowym, które nawiązuje swoją stylistyką do bramy. W konstrukcji zastosowaliśmy standardowe elementy z bram przesuwnych, dzięki czemu mamy gwarancję bezawaryjności. Przęsło wraz z napędem znajduje się w betonowej kieszeni pod ziemią. Połączone z przeciwwagą, poruszane jest napędem elektrycznym, który działa na minimum swojej mocy ograniczając zużycie silnika.

SZYBKIE OTWIERANIE
I ZAMYKANIE

System naszych bram palisadowych charakteryzuje się kilkukrotnie krótszym czasem otwarcia/zamknięcia w porównaniu z tradycyjnymi bramami przesuwnymi. Pionowa charakterystyka kierunku ruchu bramy to proste rozwiązanie, które przekłada się na skrócony czas otwierania i zamykania bramy.

BEZPIECZEŃSTWO

Bramy Ghost Gate tak jak standardowe bramy posiadają system fotokomórek montowanych na skrajnych stałych słupkach. W chwili przecięcia wiązki między czujnikami system automatycznie zatrzymuje działanie bramy. Charakterystyka bramy chowanej w ziemię pozwala wykluczyć także jakiekolwiek niebezpieczeństwo przytrzaśnięcia w trakcie zamykania.

BRAK POTRZEBY ODŚNIEŻANIA

Przy sporych opadach śniegu standardowe bramy przesuwne czy uchylne w celu ich otwarcia wymagają każdorazowo odśnieżania. Bramy Ghost Gate z uwagi na swoją specyfikę chowania się w ziemię takiego zabiegu nie wymagają. Jest to spore udogodnienie i oszczędność czasu dla użytkownika.

BRAK ZASILANIA

W przypadku braku zasilania możliwe jest ręczne otwieranie lub zamykanie bramy. Pozwala na to mechanizm wysprzęglenia z napędu bramy. Można go aktywować poprzez dźwignię znajdującą się w otworze rewizyjnym. Z uwagi na przeciwwagę, zamykanie i otwierania bramy wysprzęglonej jest możliwe bez użycia dużej siły, nawet przez dzieci.

WYBÓR WZORÓW

Bramy Ghost Gate pozwalają na użycie dowolnego wykończenia powstałych bram. Standardowym elementem są słupki stalowe, które można obłożyć drewnem, płytami HPL lub spiekiem kwarcowym według życzenia klienta. Taki zabieg może zmienić diametralnie wygląd ogrodzenie jeszcze bardziej wpasowując go w klimat domu.

UKRYTA FURTKA

Oryginalna furtka Ghost Gate jest rozwiązaniem, które idealnie odwzorowuje charakter bramy i ogrodzenia. Osią obrotu jest skrajny słupek konstrukcji. Furtka dla lepszego komfortu posiada elektryczne wspomaganie. Zamontowana delikatnie poniżej poziomu podłoża może stać się „niewidzialna” z zewnątrz.

FACHOWA INSTALACJA

Systemy naszych bram Ghost Gate montowane są przez wykwalifikowane i przeszkolone zespoły. Montaż poprzedzony jest wnikliwą analizą terenu i składu podłoża gwarantując tym samym najwyższą jakość finalnego efektu.

Poznaj odpowiedzi, na najczęściej zadawane pytania